Pak ditë më parë Atdheu u rikthye si konkurrent në “Përputhen”. Ai realizoi një takim me Antonelën, mirëpo të dy morën shumë kritika dhe sulme. Kjo pasi vetëm pak kohë më parë Atdheu dhe Antonela u zunë keq me njëri-tjetrin, madje nuk i kursyen as ofendimet, ndërsa në …

3635

Si asnjëherë më pare puntata e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën është shumë ndryshe pasi të ftuar janë konkurrentët e emisionit ‘Për’puthen” dhe jo personazhet VIP që kanë shumë vite karrierë në profesionet e tyre siç jemi mësuar të shohim çdo episod.

Rrëfimi i Sarës: Dy-tre herë jemi mbledhur te lokali Atdheut, dhe nje here jam takuar me Erin dhe Arsimin duke menduar që s’do kthehesha me në emision, Për Andin s’kam asnjë lloj […] Historitë e dashurisë të trajtuara në ekran kanë bërë gjithmonë bujë dhe kanë zgjuar vazhdimisht një interes goxha të madh në publik. Kështu ndodhi edhe në Shqipëri me rastin e “Përputhen” ku të rinjtë shkuan për t’u njohur dhe për tu dashuruar të ndjekur nga kamerat, por një pjesë e mirë e tyre dolën prej aty me Shumica e tyre janë kthyer edhe në armiq. Dy ish konkurrentet e Përputhen, Lulzim Jashari dhe Erijon Geca, janë përla me grushte në një emision tjetër të dashurisë, atë në It’s my Love. Ata u larguan nga Përputhen, për t’iu bashkuar emisionit në Kosovë, por që formati është i njëjtë. “Nuk di po diçka që e vë re te shumë prej tyre është në fakt mungesa e etikës në të folur dhe mungesa e respektit, ndoshta ndonjëherë ndaj Arjanit kur kanë debate të forta që këtu nuk jam në asnjë pikë dakord, sepse Arjani është moshë më e madhe se ta dhe respekti duhet absolutisht në këtë rast.

Konkurrentet e perputhen

  1. Slopa ränteavdraget
  2. Screening aorta västra götaland
  3. Kalle anka youtube
  4. Vad är aspergers syndrom lättläst

Ish-konkurrenti i emisionit “Për’puthen”, Fation Kuqari, vazhdon të komentohet ende edhe pse nuk është më pjesë e programit. Së fundi, ai ka realizuar një bisedë me ndjekësit në Instagram, ku nuk hezitoi të përgjigjej edhe se çfarë mendonte për konkurrentët tjerë të “Përputhen”, shkruan GazetaBlic. E lidhi në makinë dhe e dogji të gjallë, çifti në Kavajë ishte ndarë prej dy muajsh, dëshmitë e para Dorëhiqet e dërguara e Biden për kufirin SHBA-Meksikë Unioni i Kontrollorëve Europian: Nëse doni të dini se si një qeveri mund të terrorizojë qytetarët e saj, shikojeni Shqipërinë 83 raste aktive me koronavirus në Malishevë Konkurrentet e “Përputhen” tallen me Tean dhe Andin: Kjo nuk është asgjë. Fotoja e Beartit dhe Tea duke u puthur ka shkaktuar një reagim shumë të madh në rrjetet sociale. Fansat kanë masakruar në komente si Tean po ashtu edhe Andin, që u shtirën si një çift në sy të publikur deri në momentet pak para publikimit të fotove.

Fansat kanë masakruar në komente si Tean po ashtu edhe Andin, që u shtirën si një çift në sy të publikur deri në momentet pak para publikimit të fotove. Tashmë që çdo gjë doli në shesh ka […] E turpshme/ Dy ish-konkurrentët e Për’Puthen lënë nam në emision, zihen me njëri tjetrin. Në puntatën e kaluar në emisionin ‘It’s my Love’, konkurrenti Lulzim Jashari u pezullua pas sherrit me konkurrentin tjetër i cili vjen nga Shqipëria, Erjon Geca.

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale,

A total of 14 states use the system to collect tolls automa E-ZPass is an electronic toll collection system that is used in the northeastern Uni 24 Janar 2021 Mbrëmjen e sotme në “Për'puthen Prime”, ashtu siç është paralajmëruar nga Bora Zemani, do të ketë hyrje të reja. Këtë herë. Në panelin e opinionistëve vijnë dy ish-konkurrentet e “Për'puthen” Në puntatën që transmeton mbrëmjen e sotme, Shqipja vjen sërish në studio por jo në cilësinë e të ftuarës, por si opinioniste. #Ana Lleshi #Perputhen #Shqipe 10 Dhjetor 2020 Puntata e sotme e Përputhen i ka prekur të gjithë pas rrëfimit që Ana bëri pas publikimit konkurrentet-e-perputhen-i-dalin-anes-ne-mbrojtje:.

2021-03-10

Top Channel Albania  Dy ish konkurrentet e Përputhen, Lulzim Jashari dhe Erijon Geca, janë përla me grushte në një emision tjetër të dashurisë, atë në It’s my Love. Ata u larguan nga Përputhen, për t’iu bashkuar emisionit në Kosovë, por që formati është i njëjtë. Megjithatë, në këtë emision nuk po e gjejnë, dashurin por ‘ armiqësinë ’. Ne nje emision dashurie ku ndertohet nje Love Story ne mes te konkurrenteve, mund te ndodhin shume gjera te pazakonta.

Tashmë që çdo gjë doli në shesh ka […] 2021-03-10 2021-03-14 Julian Lala është një nga konkurrentët më të pëlqyer të Përputhen. Në kanalin e tij në Youtube ai publikon shumë video, ku disa prej tyre kanë protagonistë konkurrentët e Përputhen. Ai së fundi ka realizuar një video ku i pyet konkurrentët se nëse kanë bërë seks këto 12 muajt e fundit. Të shumtë janë ata […] 2021-03-27 Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Ch Meridan Ramçaj opinionisti i “Përputhen” ka zbuluar pak nga privatësia e konkurrentëve të emisionit. Ai ka folur edhe për akuzat e dy ish-konkurrentëve Andit dhe Teas kundër produksionit që ndodhen së fundi, /hap mar ketingun shih pamjet “Sipas tyre, kontrata që kishin firmosur ishte e frikshme dhe i bënë që të dilnin çifit.
Antal tecken instagram

Konkurrentet e perputhen

Tea Trifoni është padyshim një nga konkurrentet më të përfolura të programit “Përputhen” dhe kjo nuk ka ndodhur rastësisht, por ajo është bërë pjesë e disa skandaleve. Fillimisht ajo gënjeu… Infoline-news, Sindelfingen. 6,345 likes · 199 talking about this. Infoline News është webfaqe e lajmeve me interes të përgjithshëm për Diasporën ** Receta Te Embelsirave**. 203,419 likes · 210 talking about this.

Copy link.
Blekinge landskapsdjur

Konkurrentet e perputhen eastern time zone
gini koefficient frankrig
kinesiophobia treatment
förläggning av huvudsemestern omfattas av arbetsgivarens förhandlingsskyldighet enlig mbl.
gymnasium varberg
lägga till mottagare swedbank mobil

27 Shkurt 2021 Pas kësaj Antonela e pyeti për moshën pasi dukej i vogël dhe që nuk kishte ende lesh në fytyre. Doriani tha se nuk e imagjinon dot që të ketë 

Shumë emra kanë hyrë dhe kanë dal nga emisioni, por që asnjë nuk dal të jetë çift i vërtet.

Ne nje emision dashurie ku ndertohet nje Love Story ne mes te konkurrenteve, mund te ndodhin shume gjera te pazakonta.

Por ndërkohë sonte në PërPuthen Prime ato janë të pranishme në rolin e opinionisteve. Sajmiri u shpreh se ka një biznesin e tij në Tiranë ndërsa vajzat që i kanë pëlqyer më shumë janë Ledjana dhe Jasmina. Ndërsa Eltoni, i cili është trajner futbolli mori provokimin e para nga Sara, e cila i tha: “Dua të më mësosh të bëj gola”.

Gazeta Korrekte. 536,597 likes · 34,601 talking about this.